Studio Mistrzów Słowa

SMS czyli Studio Mistrzów Słowa powstało we wrześniu 2004 r. jako grupa o charakterze prezentersko-teatralnym. Jej członkami są uczniowie III klas szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy przygotowują się i prowadzą różnego rodzaju imprezy - koncerty, konkursy, przeglądy, festyny, nie tylko organizowane przez Pałac Młodzieży ale także przez inne instytucje. W swojej pracy na co dzień przestrzegają tzw. 9 przykazań konferansjera - z powodzeniem!
Grupa przygotowała także dwa spektakle „Hodowla mężczyzny w domu” i „T. Własna”.
Program zajęć Studia obejmuje zagadnienia prawidłowej dykcji, emisji głosu, mowy ciała, savoir vivre’u, ćwiczenia logopedyczne, redakcyjne, bogacenie słownictwa czynnego i biernego, kształcenie poprawności językowej i obycia scenicznego, walkę z tremą a także spotkania z aktorami, zawodowymi prezenterami, specjalistami od emisji i dykcji.
Instruktor - Beata Przybojewska
Zajęcia odbywają się w sali widowiskowej we wtorki w godz. 18.00-19.30
kontakt – studiomistrzow@wp.pl, tel. 52 321 00 81 wew. 353

 

Dział Animacji Kulturalnej                                                                                                                                                          aktualizacja: 23 czerwiec, 2016